Przedłużanie rzęs:

Metoda 1:1
Zabieg ten jest idealny dla Ciebie jeśli chcesz uzyskać naturalny efekt, a Twój codzienny make-up polega głównie na wytuszowaniu rzęs. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu do jednej rzęsy naturalnej jednej rzęsy syntetycznej. Rzęsy używane do tej metody mają grubość 0.10 mm lub 0,15 mm.
Aby utrzymać estetyczny efekt zalecamy uzupełniać aplikację co 2-2,5 tygodnia.

Metoda 2D i 3D
Lekkie objętości sprawią, że Twoje spojrzenie zostanie podkreślone oraz da efekt delikatnie zagęszczonych rzęs. Zabieg ten polega na doklejeniu kępki z 2 lub 3 rzęs syntetycznych do jednej naturalnej rzęsy. Obciążenie rzęs jest mniejsze lub takie samo jak przy metodzie 1:1. Rzęsy używane w tej metodzie mają grubość 0,07 mm, 0,10 mm
Aby utrzymać estetyczny efekt zalecamy uzupełniać aplikację co 3 tygodnie.

Metoda 4D i 5D
Jeśli Twój codzienny makijaż wyraźnie podkreśla oko oraz lubisz mocno wytuszowane rzęsy to średnie objętości są dla Ciebie. Metoda ta optycznie zagęści Twoje rzęsy i nada im wyrazistości. Zabieg ten polega na doklejeniu kępki z 4 lub 5 rzęs syntetycznych do jednej naturalnej rzęsy. Rzęsy używane w tej metodzie mają grubość 0,05 mm lub 0,07 mm.
Aby utrzymać estetyczny efekt zalecamy uzupełniać aplikację co 3 tygodnie.

Ściągnięcie rzęs
Rzęsy usuwamy w bezpieczny sposób za pomocą profesjonalnego produktu.

Lifting rzęs:
Zabieg dzięki któremu możemy uzyskać naturalnie piękne spojrzenie – rzęsy stają się podkręcone, odżywione, błyszczące, zdrowe i jedwabiście miękkie w dotyku.
Zabieg LASH FILLER gwarantuje zagęszczane włosków rzęs średnio do 24% w ciągu 3 zabiegów, zostało to udowodnione w oparciu o testy kliniczne wykonane w prestiżowym instytucie badań w Mediolane.
Zabieg utrzymuje się nawet do 12 tygodni.
Zabieg jest uzupełniony o koloryzacje rzęs.
PRZECIWWSKAZANIA:
-łzawiące, wrażliwe oczy !!
-stosowanie odżywek do rzęs -ciąża i okres laktacji
-alergie (amoniak, lateks, henna)
-stany zapalne w okolicy oka
-uszkodzone, zniszczone rzęsy
-do zabiegu należy ściągnąć soczewki kontaktowe

Najczęściej zadawane pytania:

Uzupełnianie rzęs. Po jakim czasie należy uzupełniać rzęsy?
Aby utrzymać estetyczny efekt Twojej stylizacji, zalecamy uzupełniać rzęsy co 3 tygodnie. Aplikacja powyżej trzech tygodni jest traktowana jako nowy set.

Czy uzupełniamy rzęsy wykonane w innym salonie?
Dbając o jakość Naszych usług nie uzupełniamy rzęs założonych w innym salonie. Zalecamy usunięcie dotychczasowej aplikacji, by przeprowadzić ocenę stanu Twoich rzęs naturalnych.

Czy przedłużanie rzęs niszczy rzęsy naturalne?
Dzięki pracy doświadczonej i profesjonalnej stylistki oraz materiałom najwyższej jakości, zabiegi wykonywane w naszym salonie nie niszczą rzęs naturalnych.

Jak przygotować się do zabiegu przedłużania rzęs?
Prosimy o niewykonywanie henny na rzęsach naturalnych oraz niestosowanie tłustych lub wodoodpornych kosmetyków –pielęgnacyjnych i kolorowych.

Jak ściągnąć rzęsy? Na czym polega zabieg usuwania rzęs?
Ściągnięcie rzęs polega na zaaplikowaniu specjalnego preparatu, który zmienia konsystencję kleju – umożliwia to stylistce bezpieczne i bezbolesne usunięcie rzęs syntetycznych. Zabieg jest nieszkodliwy dla rzęs naturalnych. Nie można ściągać rzęs sztucznych samodzielnie, gdyż grodzi to uszkodzeniem rzęs naturalnych.

Przedłużanie rzęs w ciąży. Czy ciąża jest przeciwwskazaniem?
Przedłużanie rzęs w ciąży nie jest przeciwwskazaniem, jednak sugerujemy najpierw konsultacje z lekarzem.

Galeria usług