STYLIZACJA PAZNOKCI:
Manicure hybrydowy- jest to usługa wykonywana na naturalnej płytce paznokcia. Jak wykonujemy paznokcie hybrydowe? Przedstawiamy krok po kroku wykonywanie zabiegu.
W pierwszej kolejności dezynfekujemy dłonie klientki, następnie przy użyciu wysterylizowanych i jednorazowych narzędzi przygotowujemy płytkę paznokcia. Kolejnym krokiem jest nałożenie odpowiednich preparatów na paznokcie. Później nakładamy bazę, kolor wybrany przez klientkę i ewentualne zdobienia. Manicure hybrydowy nie jest szkodliwy dla paznokci.

Manicure biologiczny- na czym polega ten zabieg? Jest to usługa wykonywana na naturalnej płytce. Kiedy klientka chce zadbane paznokcie bez malowania, proponujemy właśnie tą usługę. Idealne wycięcie skórek, nadanie pięknego kształtu i wtarcie odżywczego masełka powoduje, że paznokcie wyglądają pięknie i naturalnie. Zalecany jest odświeżenie stylizacji co 2-3 tygodnie aby utrzymać piękny efekt stylizacji.

Manicure męski- męskie paznokcie również zasługują na zadbany wygląd. Dezynfekujemy dłonie klienta, delikatnie frezujemy skórki, wyrównujemy kształt paznokcia i wcieramy odżywcze masełko, dzięki temu mężczyzna nie musi się wstydzić swoich paznokci.

Przedłużanie paznokci żelem- jest to idealna propozycja dla kobiet, które chcą się cieszyć długimi paznokciami w szybkim czasie. Jak wygląda zabieg? W pierwszej kolejności dezynfekujemy dłonie klientki, przygotowujemy płytkę paznokcia przy użyciu wysterylizowanych i jednorazowych narzędzi. Następnie używamy preparaty i nakładamy bazę. Później podkładamy odpowiednio szablon i przedłużamy paznokieć w kształcie i długości wybranej przez klientkę. Opiłowujemy paznokcia i nakładamy wybrany kolor i zdobienia.

Uzupełnienie paznokci żelem- jest to usługa, wykonywana u klientek, które wcześniej miały wykonywaną usługę przedłużania paznokci, dzięki czemu zachowywany jest efekt stylizacji. W pierwszej kolejności dezynfekujemy dłonie klientki, następnie ściągamy starą stylizację frezem, frezujemy skórki i nadajemy kształt paznokci jednorazowym pilnikiem. Kolejnym krokiem jest użycie preparatów i nałożenie żelu by uzupełnić odrost stylizacji. Aby utrzymać estetyczny wygląd paznokci zalecane jest uzupełnianie paznokci co 3 tygodnie.

Utwardzanie naturalnej płytki żelem- idealna propozycja dla klientek, które mają miękką płytkę przez co paznokcie są podatne na złamania. Utwardzenie naturalnej płytki paznokcia krok po kroku. Na początku dezynfekujemy dłonie klientki, następnie przygotowujemy płytkę paznokci przy użyciu wysterylizowanych i jednorazowych narzędzi. Kolejnym krokiem są preparaty i nałożenie żelu. Opiłowujemy paznokcia do uzyskania odpowiedniego wyglądu i nakładamy wybrany przez klientkę kolor. Do uzyskania eleganckiego wyglądu zalecamy uzupełnienie i odnowę do 3 tygodni.

Ściągnięcie hybrydy + manicure biologiczny- jest to usługa, która polega na ściągnięciu starej stylizacji hybrydowej i zadbaniu o naturalną płytkę paznokcia. Gdy klientka chce zrezygnować ze stylizacji hybrydowej i nadal mieć pięknie wyglądające paznokcie to idealna propozycja dla niej.

Ściągnięcie żelu/ hybrydy- usługa, która pozwala na usunięcie stylizacji z paznokci. W odpowiedni, bezpieczny sposób ściągamy frezem starą stylizację z paznokci. Pilnikiem nadajemy kształt i nakładamy odżywcze masełko na paznokcie.

Naprawa jednego paznokcia hybrydowego- czasami zdarzają się takie wypadki paznokciowe jak złamanie paznokcia czy zniszczenie produktu na paznokciu. W takiej sytuacji ściągamy hybrydę z paznokcia i odpowiednio naprawiamy uszkodzony paznokieć. Dzięki temu klientka może dłużej cieszyć się piękną stylizacją hybrydową.

Naprawa jednego paznokcia żelowego- jest to usługa, która naprawia złamanego, ukruszonego paznokcia. Na czym polega ten zabieg? Z paznokcia ściągamy resztki materiału. Przygotowujemy płytkę paznokcia, nakładamy preparaty, podkładamy szablon i przedłużamy w odpowiedni kształt i długość. Następnie nakładamy kolor. Jest to ratunek dla klientki, która chce mieć zachowaną długość paznokci.

Zdobienia- jest to usługa indywidualna. Do zdobień zaliczane są różnego rodzaju pyłki, wzorki, ombre, french, które są indywidualnie wyceniane. Jest to idealna propozycja dla klientek, które nie chcą mieć jednolitego koloru na paznokciach. Jesteśmy otwarte na propozycje ze strony klientki, tłumaczymy jakimi produktami dany efekt będzie wykonywany lub doradzamy co może lepiej wyglądać. Klientki również mogą zainspirować się wzorami, które są wykonane przez nas na wzornikach.

Galeria usług